شهروندی ترکیه

شهروندی ترکیه

با اقامت ترکیه می توان از فرصت های زندگی عالی در این کشور استفاده کنید. به خصوص برای افرادی که درآمدشان از خارج است، ترکیه کشوری ارزان قیمت باشد. در اینجا می توانید با استفاده از حق شهروندی ترکیه با خرید خانه، حق اقامت را نیز کسب کنید. همچنین می توانید جستجوی خود را برای یافتن خانه مناسب در ترکیه با Melares به اشتراک بگذارید . این شرکت قوی در بازار املاک و مستغلات ترکیه به افرادی که قصد خرید ملک در ترکیه را دارند خدمات حرفه ای ارائه می دهد. شما می توانید با صحبت با مشاوران شرکت، ملک مورد نظر خود را حتی بدون مراجعه به شرکت  خریداری کنید.

ترکیه به عنوان یکی از زیباترین کشورهای جهان توجه همگان را به خود جلب میکند. ترکیه، تمدنی است که بر اساس هزاران سال تاریخ مستقر در آسیا و اروپا ساخته شده است، همچنین توجه را به زندگی مدرن جلب می کند. گرمای آب و هوای این کشور  در شخصیت مردمش نیز مشهود  است و گرمی و همدردی مردم ترکیه بسیار قابل تقدیر است. ترکیه با این ویژگی ها توانسته برای بسیاری از مردم کشوری زنده باشد.

نحوه گرفتن اقامت در ترکیهشهروندان می پرسند برای اقامت در ترکیه یا کشورهای خارجی چه باید کرد؟ با مشاوره با مشاورین ملارس می توانید دقیق ترین پاسخ را برای این سوال دریافت کنید. مشاوران شرکتی که برای شهروندان خارجی برای خرید ملک در ترکیه خدمات ارائه می دهد نیز قوانین را به خوبی می شناسند. برای زندگی مداوم در ترکیه، باید در اینجا خانه بخرید تا حق اقامت بگیرید. محل خرید می تواند آپارتمان، ویلا یا زمین  باشد.وقتی می خواهید خانه ای در ترکیه بخرید که در تعطیلات هم از آن بهترین استفاده را کنید، باید با مشاوران شرکت تماس بگیرید. در این مصاحبه مشاوران کلیه اطلاعات لازم را دریافت می کنند. سپس با تحقیق و تحلیل دقیق خود خانه های مناسبی برای شما پیدا می کنند. می بینید که در گزارشی که به شما ارائه می شود به تمام سوالات شما پاسخ داده شده است. همچنین از فناوری‌های تماس تصویری برای دیدن خانه‌های منتخب استفاده می‌شود. با خرید خانه، حق شهروندی ترکیه به دست می آید.

سوالات متداول درباره ی اقامت ترکیه از طریق خرید ملک در ترکیه | MELARES

بهترین شهرهای ترکیه برای اقامتترکیه 81 شهر دارد، کشوری پهناور. در حالی که هر یک از این شهرها به طور جداگانه زیبا هستند، استانبول و آنتالیا در راس شهرهایی هستند که شهروندان خارجی به آنها علاقه نشان می دهند. علاوه بر این، شهرهایی مانند فتحیه، آلانیا، بدروم، موغلا، ازمیر و مرسین نیز شامل می شوند. به عنوان شهرهایی که همگی ساحلی هستند، فرصت لذت بردن از دریا و زیبایی های طبیعی را فراهم می کنند. با قیمت های مقرون به صرفه ترکیه، افرادی که از این شهرها خانه خریداری می کنند، همیشه می توانند لذت  تعطیلات را تجربه کنند.برای تعطیلات در ترکیه نیازی به اخذ اجازه اقامت نیست. برای زندگی دائم باید اجازه اقامت گرفته شود. افرادی که دارای مجوز اقامت برای کار برای زندگی مداوم در ترکیه هستند می توانند این مجوز را دریافت کنند. علاوه بر این، راه دریافت اقامت بدون کار، خرید ملک از این کشور است. افرادی که ملک خریداری می کنند می توانند در ترکیه اقامت کنند و آزادانه در داخل این کشور زندگی کنند.

شرایط اقامت در ترکیهشرایط اقامت در ترکیه برای اتباع کشورهای خارجی چندان سختگیرانه نیست. با ملکی که از اینجا گرفته شده می توان به راحتی اجازه اقامت گرفت. با خدمات حرفه ای که مشاورین ملارس ارائه می دهند، گرفتن ملک بسیار راحت است . آنها املاکی را به شما پیشنهاد می کنند که برای شهروندی ترکیه مناسب است. شما می توانید آزادانه از بین آنها انتخاب کنید. مشاوران شرکت برای ملک انتخابی شما پرداخت ها و معاملات انتقال مالکیت را انجام می دهند.وکلای شرکت پس از خرید ملک نیز اقدامات قانونی لازم برای تابعیت را انجام می دهند. در سال های اخیر مردم روسیه، عربستان سعودی، سوری، ایرانی، افغان، کویتی و فلسطینی با خرید خانه از ترکیه شروع به زندگی در اینجا کرده اند. همچنین می توانید با مشاوران ملارس تماس بگیرید و مشخصات و قیمت ملکی را که به شما اجازه اقامت در اینجا را می دهد، دریافت کنید.

Back To Top